Четверг,
24 августа 2017
Наши сообщества

Российское ТВ заявило, что биатлонистка Пидгрушная подрабатывает снайпером в Славянске

Украинскую биатлонистку, заместительницу министра молодежи и спорта Елену Пидгрушную обвинили в том, что она подрабатывает снайпером в Славянске и отстреливает бедненьких террористов. 

снайпер
Российские СМИ пустили очередную утку

Фейк опубликовал в своем твиттере канал LifeNews. Кроме того, смелое утверждение о снайперских экзерсисах Пидгрушной озвучил глава так называемого народного фронта «Новороссии» Константин Долгов на «России-1».

Наша спортсменка за словом в карман не полезла.

Путін нагородив орденами журналістів LifeNews, які допомагали терористам

«Враховуючи, що я на сьогоднішній день повністю віддаю себе роботі в Міністерстві, роботі з дітьми та спортсменами, ця інформація викликала у мене шок і почуття несправедливості. Заспокоїли батьки - сказали, щоб не звертала уваги на такі дурниці, а займалася своєю справою. Це позбавлені сенсу домисли і повна маячня. Вчора і сьогодні я брала участь у гала -концертах і спортивних святах в Києві. Ніхто і ніколи не пропонував мені приймати участь в АТО.

На мій погляд, це частина російської пропаганди. Перша інформація пішла з Lifenews, а вони можуть взяти будь-яку людину, представивши її під чужим прізвищем. Напевно, ці "журналісти" вирішили згадати давню історію з прибалтійськими біатлоністками, які нібито воювали в Чечні», - заявила Пидгрушная.

Читайте о самых важных и интересных событиях в УНИАН Telegram и Viber
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Читайте также
Новости партнеров
loading...

Нравится ли Вам новый сайт?
Оставьте свое мнение